MENÜ

HAKKIMIZDA

siz sadece asıl işinize odaklanın...

BİZ KİMİZ

Amacımız; iş ve özel hayatınızda ki en değerli varlıklarınızdan olan gayrimenkulleriniz ve çalışanlarınıza tam güvenilir, daha hijyen çalışma ve yaşam ortamı sağlamak için entegre bir şekilde Güvenlik, Organizasyon ve Site yönetimi hizmetleri sunarak zaman ve maliyet avantajı sağlamaktır.

1995 yılında Ege Özel Güvenlik adıyla güvenlik şirketi olarak kurulan Aslanege Grup, ileriki yıllarda organizasyon ve tesis yönetimi hizmetlerinde de faaliyet göstermeye devam etmiştir. Misyonu gereği, asıl uzmanlık alanlarında yoğunlaşma ihtiyacı duyan ve bunun sonucunda kazanacağı zaman/maliyet gücünü dikkate alan kişi ya da kurumlara hizmet veren Aslanege Grup, Türkiye’de sektörüne yatırım yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Bugün 1700’ü aşan güvenlik şirketi ve 300.000’in üzerinde tahsis edilen Özel Güvenlik Görevlisi sayısı ile Türkiye, Avrupa’daki birçok ülkenin asker sayısından fazla Özel Güvenlik Görevlisine sahiptir.

Bu gelişmeler doğrultusunda Aslanege Grup siz paydaşlarından aldığı güçle hizmet verdiği sektöre yaptığı yatırımlarla devam ederek büyükmektedir.Grup siz paydaşlarından aldığı güçle hizmet verdiği sektöre yaptığı yatırımlarla devam ederek büyükmektedir.

VİZYON

Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda toplumsal yaşantının değerini artırmak ve sektörünün geleceğini şekillendiren referans merkezi olmak.

MİSYON

Asıl işine odaklanıp alanında fark yaratmak isteyen kişi ve kuruluşlara; ihtiyaç duydukları hizmetleri yetkin insan kaynaklarımızla, ileri teknoloji kullanarak, iş etiğine bağlı ve profesyonelce sunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

“Varsa Varım” anlayışı ile müşteri varlık sebebimizdir ve en saygın kişidir.

Değer yaratan bakış açısıyla üreten ve ürettiren, şeffaf, iletişime ve değişime açık etkin bir yönetim anlayışı ile çalışmak.

Dürüst bir çalışan olarak yaptığı işi sahiplenerek yenilikçi, güvenilir, etkin, saygın ve profesyonel hizmetler sunmak.

Toplumun hayat kalitesini arttırma bilinciyle sosyal sorumluluklarını yerine getirmek..

Teknolojiyi etkin kullanıp ekip anlayışı ile görevini yerine getirmek.