MENÜ

FİZİKİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

Özel Güvenlik Görevlisi personellerimiz tarafından yerine getirilen Fiziki Güvenlik Hizmetleri, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği alana özel oryantasyon eğitiminin ardından Özel Güvenlik Genel Talimatı esaslarına göre yerine getirilmektedir.

Kurumunuza özel risk analiz raporu çıkartılarak, maliyet analizi ve personelin çalışma planı belirlenir. Bu çalışma sonucuna göre en doğru güvenlik projesi ve en uygun fiyat oluşturularak onayınıza sunulur. Onaylamanıza müteakip hizmet verilmeye başlanılır. Ancak sunulan teklif özel hizmet alımı olması nedeniyle sunulan haliyle onaylanması zorunlu değildir. Takdir müşterinin kendisine aittir.

Gerekli personel sayısı ve diğer ihtiyaçlarınıza göre özel güvenlik fiyatları değişiklik göstereceğinden, fiyat tespiti için teklif talep formu, iletişim formu veya 444 9 343 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Fiziki güvenlik konusunda fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, işletmeler/holdingler, oteller, siteler/tesisler, eğitim kuruluşları ve sağlık kuruluşlarında özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip silahlı/silahsız personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. İzmir'in en köklü ve güvenilir, en iyi güvenlik şirketi ile tanışmaya hazır olun.

FİZİKİ GÜVENLİK TALEP FORMU

AD SOYAD

E-POSTA

TELEFON

KVKK

KVKK açık rıza beyanını kabul ediyorum.