Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

ASLANEGE; hizmet sektöründe, özel güvenlik sektörü kurucusu ve lideri olarak 1995 yılından beri organik büyüyerek, bugün yaklaşık 1000 kişilik personel sayısına ulaşan, sadece özel sektöre hizmet sunan ve 26 yıllık geçmişi ile ayakta kalan, tek yerli özel güvenlik ve personel hizmetleri şirketidir. 

ASLANEGE, kuruluşundan itibaren, müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alan, “Müşteri, bizim velinimetimizdir.”, “Müşteri varsa, ben varım.”, “Müşteri, en saygın kişidir.” felsefesiyle hareket etmektedir.

Hedefimiz; başta Ege bölgesi olmak üzere Marmara, İç Anadolu, Akdeniz bölgelerine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesini, büyüme hedefleri ile güçlendirmek ve ASLANEGE’yi büyük Türkiye markası yapmaktır.

Hedeflerine emin ve sağlam adımlarla yürümekte olan ASLANEGE, kısa vadede Ege Bölgesi ile birlikte Marmara, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge müdürlüklerini kurmak ve gerekli yapılanmayı tamamlamak üzere çalışmalar yapmaktadır. Uzun vadede, tüm Türkiye’de tanınırlık ve bilinirliği tamamlamış, 7 bölgede hizmet veren, sektörün en saygın hizmet şirketi olmayı hedeflemektedir.

Tüm müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, onların da desteği ile bu hedeflerimizi yakalayacağımızdan eminiz. Yerli, milli, güvenilir ve yüksek kalitede kurumsal bir şirketten hizmet almak isteyen tüm müşteri ve personel adaylarımızı bizim ile iş birliği yapmaya bekliyoruz.

Öncelikle Türkiye’de, daha sonra dünyada en saygın marka olmayı hedefleyen ASLANEGE, sizlerle de çalışmayı dilemektedir. İşbirliği yapmış ve birlikte çalışıyor olmamız dileği ile,

Selam ve saygılarımı sunarım.

Sertifikalarımızı görüntülemek için tıklayınız

VİZYON

Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda toplumsal yaşantının değerini artırmak ve sektörünün geleceğini şekillendiren referans merkezi olmak.

MİSYON

Asıl işine odaklanıp alanında fark yaratmak isteyen kişi ve kuruluşlara; ihtiyaç duydukları hizmetleri yetkin insan kaynaklarımızla, ileri teknoloji kullanarak, iş etiğine bağlı ve profesyonelce sunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

“Varsa Varım” anlayışı ile müşteri varlık sebebimizdir ve en saygın kişidir.

Değer yaratan bakış açısıyla üreten ve ürettiren, şeffaf, iletişime ve değişime açık etkin bir yönetim anlayışı ile çalışmak.

Dürüst bir çalışan olarak yaptığı işi sahiplenerek yenilikçi, güvenilir, etkin, saygın ve profesyonel hizmetler sunmak.

Toplumun hayat kalitesini arttırma bilinciyle sosyal sorumluluklarını yerine getirmek..

Teknolojiyi etkin kullanıp ekip anlayışı ile görevini yerine getirmek.