Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Görevlisi personellerimiz tarafından yerine getirilen Fiziki Güvenlik Hizmetleri, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği alana özel maliyet analizi, güvenlik sistemleri ihtiyacı, personel sayısı ve personel çalışma planı belirlenir.

Kurumunuza özel risk analiz raporu çıkartılarak, maliyet analizi ve personelin çalışma planı belirlenir. Bu çalışma sonucuna göre en doğru güvenlik projesi ve en uygun fiyat oluşturularak onayınıza sunulur. Onaylamanıza müteakip hizmet verilmeye başlanılır. Ancak sunulan teklif özel hizmet alımı olması nedeniyle sunulan haliyle onaylanması zorunlu değildir. Takdir müşterinin kendisine aittir.

Gerekli personel sayısı ve diğer ihtiyaçlarınıza göre özel güvenlik fiyatları değişiklik göstereceğinden, fiyat tespiti için teklif talep formu, iletişim formu veya 444 9 343 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Fiziki güvenlik konusunda fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, işletmeler/holdingler, oteller, siteler/tesisler, eğitim kuruluşları ve sağlık kuruluşlarında oryantasyon eğitiminin ardından özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip silahlı/silahsız personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. İzmir’in en köklü ve güvenilir, en iyi güvenlik şirketi ile tanışmaya hazır olun.

Fiziki Güvenlik Hizmetleri
Alanında uzman ve özenle oluşturulan Özel Güvenlik Görevlisi personellerimiz, faaliyet gösterdiğiniz alana özel oryantasyon eğitimini tamamladıktan sonra “Özel Güvenlik Genel Talimatı” esasları ile fiziki güvenlik hizmetlerini yerine getirmektedir. Fabrikalar ve organize sanayi bölgeleri, işletmeler/ holdingler, oteller, site/tesisler ve sağlık kuruluşlarında özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip silahlı/silahsız personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Teknolojik Güvenlik Çözümleri
Büyük bir hızla ilerleyen teknolojiyi hizmet alanlarımızın tümüne entegre ederek teknolojik güvenlik çözümleri üretiyoruz. Dijital geliştirmeleri kendi yazılımlarımız ile birleştirerek en etkili risk takibi ile maksimum güvenlik hizmetleri sunuyoruz.

GÜVENLİK İHTİYACINIZ İÇİN