Ceo’nun Mesajı

Ceo’nun Mesajı

ASLANEGE, hizmet sektöründe güvenlik sektörü kurucusu ve lideri olarak 1995 yılından beri organik büyüyerek bugün yaklaşık 1000 kişilik personel sayısına ulaşan, sadece özel sektöre hizmet sunan ve 26 yıllık geçmişi ile ayakta kalan, tek yerli güvenlik ve personel hizmetleri şirketidir. 

ASLANEGE, kuruluşundan itibaren müşteri ve çalışan memnuniyetini esas alan, “Müşteri bizim velinimetimizdir.”, “Müşteri varsa ben varım.”, “Müşteri en saygın kişidir.” Diyen bir bakış açısına sahiptir.

Hedefimiz; başta Ege bölgesi olmak üzere Marmara, İç Anadolu, Akdeniz bölgelerine kadar uzanan geniş hizmet yelpazesini, büyüme hedefleri ile güçlendirmek ve ASLANEGE’yi büyük Türkiye markası yapmaktır.

Hedeflerine emin ve sağlam adımlarla yürümekte olan ASLANEGE, kısa vadede Ege Bölgesi ile birlikte Marmara, İç Anadolu ve Akdeniz Bölge müdürlüklerini kurmak ve gerekli yapılanmayı tamamlamak üzere çalışmalar yapmaktadır. Uzun vadede, tüm Türkiye’de tanınırlık ve bilinirliği tamamlamış, 7 bölgede hizmet veren, sektörün en saygın hizmet şirketi olmayı hedeflemektedir. Tüm müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlayarak, onların da desteği ile bu hedeflerimizi yakalayacağımızdan eminiz. Yerli, milli ve kurumsal özel bir şirketten, yüksek kalitede, emeğe saygılı ve güvenilir bir şirketten hizmet almak isteyen tüm müşteri ve personel adaylarımızı bizim ile iş birliği yapmaya bekliyoruz.

Önce Türkiye’de, daha sonra dünyada en saygın marka olmayı hedefleyen ASLANEGE, sizlerle de çalışmayı dilemektedir. İşbirliği yapmış ve birlikte çalışıyor olmamız dileği ile, Selam ve saygılarımı sunarım.

ALİ ASLAN

CEO/YÖNETİM KURULU BAŞKANI